Przejdź do treści

Rekomendacje

Mógłbym napisać, że jestem najlepszym ekspertem w zakresie doradztwa restrukturyzacyjnego i interim managementu w Polsce – ale nikt nie musiałby w to uwierzyć. Dlatego cytuję kilka wybranych opinii zarządów podmiotów, z którymi współpracowałem bądź współpracuję. 

Jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania, rzetelności i dociekliwości. Doceniamy nie tylko pełne zrozumienie dla funkcjonowania podmiotu działającego na styku branży przemysłowej i rolniczej, ale także umiejętność precyzyjnej komunikacji i terminowość.

Pan Jakub Michalak dał się poznać jako wnikliwy i rzetelny doradca oraz biegły, celnie odpowiadając na zagadnienia przedstawione mu w ramach naszej współpracy. Wysoko oceniamy także rzetelność i terminowość wykonania zleconych zadań. 

Z przyjemnością rekomendujemy Pana Jakuba Michalaka jako eksperta oferującego kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu wyceny aktywów. Bez wątpienia cechuje się on ekspercką wiedzą, ale też niezawodnością, umiejętnością zwracania uwagi na istotne szczegóły i doskonałym zrozumieniem specyfiki branży odzieżowej.

Wiedza i doświadczenie stawiają Pana Michalaka w gronie najwyższej klasy ekspertów. Chcemy także podkreślić wnikliwość i rzetelność w świadczeniu usługi, łatwość i precyzję w komunikacji oraz etykę zawodową. Godne podkreślenia jest także to, że Pan Jakub Michalak sprawnie porusza się w dwóch obszarach – ekonomicznym i prawnym. Efektem prac była wycena uwzględniająca wszystkie możliwe płaszczyzny i detale istotne dla określenia realnej wartości marki.

Pan Jakub Michalak nasze zlecenie sporządzał wyceny przedsiębiorstw i ich aktywów na potrzeby postępowań upadłościowych, celnie odpowiadając na zagadnienia przedstawione mu w ramach naszej współpracy. Pan Jakub Michalak niezwykle sprawnie łączy zagadnienie metodyki wyceny przedsiębiorstw ze specyfiką wyceny na potrzeby postępowań upadłościowych. 

cegielski

Analityczny umysł, zdolność wychwytywania szczegółów o istotnym znaczeniu, obiektywizm, dociekliwość i wnikliwość – te cechy sprawiły, że wycena na potrzeby dokumentu była rzetelna i kompleksowa. Wysoko oceniamy także walory osobiste: terminowość, odpowiedzialność, przystępność w komunikacji.