Przejdź do treści

Interim manager

Interim management, czy też zarządzanie kryzysowe, to ta dziedzina mojej działalności, w której maksymalnie wykorzystuję swoje interdyscyplinarne know-how. Tego typu zlecenia to są szczególne nastawione na skuteczność i zaangażowanie, których owocem jest poprawa sytuacji gospodarczej przedsiębiorstwa Kryzysowe zarządzanie wchodzące w interim management, jest skumulowanym działaniem ratunkowym, skupiającym się na konkretnych działaniach zaplanowanych na wyznaczony okres – od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy.
Wieżowce w mieście

Profesjonalne wsparcie w zarządzaniu kryzysowym

Prowadzenie działalności gospodarczej w czasach popandemicznego kryzysu nie należy do najłatwiejszych zadań. Pogarszająca się sytuacja ekonomiczna wynikająca z galopującej inflacji daje się we znaki właścicielom firm, które coraz częściej zaczynają podupadać. Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych zapewnia przedsiębiorcom komfortowe i skuteczne wsparcie w najtrudniejszych dla nich momentach. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie i zarządzaniu oferuję usługę interim management, rozumianą również jako objęcie funkcji członka zarządu, tj. przyjmując osobistą odpowiedzialność za efekty biznesowe. Dodatkowo swoje usługi stanowię także jako zarządca restrukturyzacyjny. Zawód ten jest prawnie przetransformowaną profesją syndyka, który odpowiada za zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa i jego ochronę. Jako zarządca w postępowaniu restrukturyzacyjnym staram się podjąć wszelkie działania mające na celu zmniejszenie ryzyka egzekucji majątku przedsiębiorstwa.
Interim manager, doradca restrukturyzacyjny i biegły sądowy w jednym to dla firmy potrójna korzyść. Jestem w stanie precyzyjnie oszacować wartość przedsiębiorstwa obecną oraz realną wartość oczekiwaną, możliwą do osiągnięcia bez nadmiernych kosztów społecznych. Zarządca postępowań restrukturyzacyjnych to niezmierne wsparcie pozwalające na zmianę perspektywy myślenia i działania. Skorzystaj z profesjonalizmu i bogatego doświadczenia!

Doświadczony interim manager

TK Finanse Logo

Pełnię funkcje prezesa zarządu TK FINANSE sp. z o.o. – spółki serwisowej jednej ze Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych. Spółka zatrudniała ponad 100 pracowników i posiadała ponad 40 placówek sprzedażowych w Polsce

Szpitale Polskie S.A. Logo

Pełnię funkcję prezesa zarządu Szpitale Polskie S.A., spółki zajmującej się zarządzaniem szpitali (ok. 1 000 pracowników, obroty roczne powyżej 100 mln PLN).

MOSTOSTAL ROPCZYCE sp. z o.o.

Pełnię funkcje prezesa zarządu MOSTOSTAL ROPCZYCE sp. z o.o. – firmy z branży konstrukcji stalowych z 20-letnim doświadczeniem na rynku.